Navigáció
Főoldal
APK szabályzat
Galléria
Kapcsolatfelvétel
Keresés
Hírek
Cikkek
Galéria
Halászati-horgászati törvény
Felhasználók
Online vendégek: 1

Online tagok: 0

Regisztráltak: 66
Legújabb tag: buripenge
Fórumtémák
Legújabb témák
Ultrabit halcsali
etetés mély vízen
Bojli
Orsó
Irányadó!
Legnépszerűbb témák
Nincs elérhető fórumtéma
Hőtérkép
Hőtérkép
Felhőtérkép
Felhőkép
Széltérkép
Széltérkép
Média Partnereink

www.fisch.hu
Amatőr Pontyhorgászok Klubja » Az APKlub oldallal kapcsolatban. » Az oldal fejlesztése.
 Téma nyomtatása
Irányadó!
Gabesz
Az APKlubot azért hoztuk létre, hogy elsősorban megoszthassuk az emberekkel a horgászélményeinket. Valamint tapasztalat csere céljából. Másodsorban, lehetőséget adunk a tagjaink számára a saját élményeik megosztására. Valamint ezáltal kapcsolat építésre és ami ezzel jár.
Az oldal fejlesztési ötletekhez legyen ez az irányadó.

Más oldalakról is lehet ötleteket szerezni, de azt itt csak az irányadó szövegben leírtak szerint lehet megvalósítani.
Azért mert sajnos a hozzánk hasonló oldalak nagy része nem maga a horgászatot, MINT HORGÁSZAT tartja szem előtt, hanem az ebben rejlő pénzügyi lehetőségeket. Az APKlubnak ez nem elfogadott és nem is lesz az. Jelenleg sajnos Magyarországon a horgászat már nem arról szól, hogy kimegyünk a tópartra és horgászunk. Sajnos nagyon kemény HOBBI üzlet ággá alakult. Ahol a pénz a fontos maga a horgászat már nem annyira. A sok rossz és drága felszerelés károsítja a horgászt és a halakat valamint azok élővilágát! És ez mellet hatalmas haszonkulccsal dolgozó (min 40%) kereskedelmi üzletágazatban nagyon átvágják a vevőket az az a horgászokat. Mondjuk a sok nekem ez meg az van horgász meg is érdemli!!!!lol
Szerkesztette: Gabesz - 07-09-2013 14:29

torzsur
Szevasz Gabesz,a találkozón ezekről beszélgetünk szintén ez a véleményem,ezekel egyet is értek.Én nyitott vagyok az információ áramlására,én válaszolok is ha kérdeznek.TupTup

Gabesz
Na pont erről beszélek de már nem fog érdekelni. Amióta indítottam a fórum témát azóta 16 megnyitás volt reakció 1! Na most ha valaki nem ért eggyet akkor is lehet írni. Vagy nem? Vagy most mi van!?
Az üzifalon mindig több a reakció már az a kevés is több mint ha valaki indít egy fórum témát. Nem értem ennek mi az oka? Az üzifalon nem lehet annyit írni egyszerre mert nem jeleníti meg itt bár mennyit lehet. Vagy, nem értem.?Frown

Loki
Szerintem is. Sok a nézelődő, de kevés a jelt adó. Kigondolok valamit a hétvégén, mivel túl vagyok egy megfázáson, és ilyenkor dob az agyam.Grin

torzsur
Nagyon nehéz szórabírni a látogatókat és a tagokat pedig van lehetőség, nem éll vele senki HellóHellóSmileSmile

Loki
Szia. Majd fog, csak kigondolom, hogy hogy. Nehéz dió lesz, de megoldható.Grin

Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Képek
Szavazás
Milyen változtatásokat szeretnél az oldalon?

Tartalmi.
Tartalmi.
33% [1 Szavazat]

Kinézet:
Kinézet:
0% [0 Szavazat]

Mind a kettő.
Mind a kettő.
67% [2 Szavazat]

Szavazatok: 3
Szavazáshoz be kell jelentkezni
Elindult: 16/12/2015 18:49
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezned.

Gabesz
07-03-2017 07:09
A kislányom (5 éves) ő viszont tarolt az apró halakkal. Az édesapám is úszózott pár nagyobbacska vörösszárnyú keszeg és egy szebb Dévért sikerült neki is fogni.

Gabesz
07-03-2017 07:05
Szia! Akkor sikerült belépni örülök. Én special nem horgászom télen de már kiváltottam az engedélyeket és az első peca is megvolt most Vasárnap de sajna nem fogtam semmit.

luigi
25-02-2017 14:34
Sziasztok úgy látom elég gyér az érdeklődés !! A télen nem horgászott senki ,vagy csak nem volt kapás ??

Gabesz
24-02-2017 20:56
Sziasztok! Üdvözlök minden új tagot. Baby

hushorgasz
25-12-2016 11:44
Kellemes Karácsonyi ünnepeket kivánok mindenkinek!

top image scrolling tools
facebook_share
google_share
scrolltop